ضمن عرض تبریک به مناسبت تولد حضرت علی (ع) امروز بعد از مدتها تعداد نسبتا زیادی از بچه های مدل قدیمی بجنورد دور هم جمع شده بودیم و چند پرواز نسبتا خوب هم انجام شد.

از ساعت 7 صبح در محل پرواز در پیست اسب دوانی تخته ارکان به همراه آقایان اکبرزاده.اکبری.لنگری.مداحیان.نقدی پور به همراه خانم محترمشون .سپیده دم.یهنیا و چند نفر دیگه که نمیشناختم و خودم جمع شدیم و چند پرواز خوب انجام شد.

هواپیمای خودم البته قرار بود تست بشه که انجام نشد چونکه شیلنگ سوختش یه مقداری هوا میکشید و هواپیمای آقای بهنیا هم به دلیل وزن خیلی زیاد تر از حد مجاز و کمی هم نقص فنی نتونست پرواز کنه. در انتها هم آقای صدری با ماشین فضاییش سر رسید و بعد از مدت ها افتخار زیارت ایشون رو داشتیم

 

ساعت 10 هم طبق قرار قبلی با اکیپ پاراگلایدر قرار داشتم و رفتم سایت مهنان.آقایان لنگری .رمضان عزیزی.حسن زاده.زیبایی.شمشیریان اومده بودند و بعد از رفتن به محل تیک آف آقایان اکبرزاده.اکبری.فتحی.ارکی و صدری هم به جمع اضافه شدند.

ناصر خان شمشیریان بعد غیبتی نسبتا طولانی اومده بود و طبق معمول اولین پرواز رو ایشون انجام دادن ولی از هیچ ترمالی و یا دیواره مطلوبی خبر نبود .

بقیه هم پشت سر ایشون اقدام به پرواز کردیم ولی فقط همگی سر خوردیم و رفتیم به محل لند

اینم از برنامه نسبتا پر روز تعطیل بچه های پروازی بجنورد ضمن اینکه امروز افتخار آشنایی با آقای ارکی رو داشتم و مطلع شدم ایشون رو پروژه ساخت هلیکوپتر دارن فعالیت میکنن.براشون آرزوی موفقیت دارم و از همین وبلاگ اعلام میکنم آماده هرگونه همکاری  و کمک در زمینه کار این پروژه هستم

به امید پرواز های خوب و عالی و تیم های شلوغ و پر ازدحام پروازی در بجنورد هم در بخش مدل و هم پاراگلایدر

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 15 تیر 1388    | توسط: نیما نجاتی    | طبقه بندی: مدل، پاراگلایدر،     |
نظرات()