امروز طبق قرار قبلی که با استاد ارجمندم آقای معطری داشتم و بر اساس وضعیت هوا که از هواشناسی گرفته بودم و عنوان شده بود جمعه بجنورد ابری و بارانی و منطقه مینودشت صاف ساعت 6 صبح عازم مینودشت شدم تا در سایت تنگه راه به بچه های مینودشت و استادم بپینودم.

ساعت حدود 9 تنگه راه رسیدم که متوجه خرابی هوا شده به برای دیدار با آقای معطری به سمت مینودشت حرکت کردم.آقایان محمد قره جانلو/میثاق/یوسف/مجید . چند نفری از بچه های تهران که اسمشون به خاطرم نیست هم حضور داشتند و طی 3 روزی که مینودشت بودند فقط تونسته بودند یک پرواز توی مه انجام بدن.

متاسفانه به دلیل شرایط جوی امکان پرواز وجود نداشت و ساعت 1 به شمت بجنورد حرکت کردم

نکته مهم این سفر فقط دیدار با استاد عزیزم بود که از جشنواره عید ندیده بودمشون و بقیه دوستان از جمله محمد خان قره جانلو و میثاق که از همدوره ای های آموزش پاراگلایدرمه

ساعت 4:30 بجنورد رسیدم و مستقیم به سمت سایت مهنان که از قبل با بچه ها هماهنگ شده بود رفتم .

آقایان رمضان و علی عزیزی/ناصرخان شمشیریان/زیبایی/موفق/موسی زاده/ حسن زاده و ریحانی هم آمده بودند و همگی عازم محل تیک آف شدیم.

اولین نفر آقای علی عزیزی بیرون رفت و بعد از مدتی کار کردن روی دیواره به علت سرعت کم باد به سمت محل لند رفت و فرود آمد بعد از علی آقا  آقایان شمشیریان /رمضان عزیزی و موفق هم تیک آف کردند و همگی بهد از مدتی کار کردن روی دیواره برای لند اقدام کردند.

منم طبق معمول آخرین نفر و موقعی که باد حدود 25 کیلومتر سرعت گفرته بود تیک آف کردم و به دلیل افزایش سرعت باد تونستم حدود 40 دقیقه روی دیواره پرواز کنم و بعدش به دلیل خستگی  برای لند اقدام کردم

بقهی بچه ها یک بار دیگه به بالای سایت رفتن و در حالی که هوا رو به تاریکی میرفت اقدام به پرواز کردن که این سری آقایان موسی زاده و حسن زاده خم موفق به پرواز شدند.

در کل روز پروازی خوبی بود علی الخصوص که صبح هم اکثر بچه ها در سایت سیسیاب چند پرواز رو تجربه کرده بودند

به زودی بخش تصاویر وبلاگ هم راه اندازی میشود.

به امید پرواز های خوب ,طولانی و ایمن برای همه

نوشته شده در تاریخ شنبه 24 مرداد 1388    | توسط: نیما نجاتی    | طبقه بندی: پاراگلایدر،     |
نظرات()