مطابق با هماهنگی های به عمل آمده امروز ساعت 8:30 مقابل مهمانسرای جهانگردی جهت حرکت به سایت سیساب گرده هم آمده ولی به دلیل اینکه تعداد بچه ها خیلی کم بود نصمیم بر این شد که مطابق همیشه بریم مهنان.شرکت کنندگان آقایان موفق,محمدنیا,حسن زاده ,خودم و آقای محسن خان جانی که به عنوان میهمان در خدمتشون بودیم.

زحمت بالا رفتن این هفته به دوش آقای محمد نیا بود که با لندرور بچه ها رو برد بالا.

وقتی به بالا رسیدیم با بادی در حدود20کیلومتر مواجه شدیم و ابرهای سیروس در ارتفاع بالا که نوید یک جبهه در روزهای آتی را میداد. آولین نفر آقای موفق اقدام به خروج کرد و پس از مدتی کار کردن و ارتفاع گرفتن برای لند پائین رفت

سپس آقای حسن زاده بلند شد و توانست نسبتا پرواز خوبی داشته باشد ولی پشت رادیو اعلام کرد که بالا تکون خیلی زیاده و برای لند پائین رفت.

نفر سوم قرار بود آقای محمدنیا باشد که به دلیل توربولانس زیاد و گاستی زیاد باد و به توصیه من از پرواز انصراف داد و نفر آخر نیز خودم اقدام به پرواز کردم.روی دیواره مدتی کار کردم ولی به دلیل گاستی نسبتا زیاد نمیشد زیاد روی دیواره حساب کرد و روی دشت به دنبال ترمال گشتم.دقیقا بر فراز محل لند چند ترمال نسبتا خوب تشکیل شده بود که مدتی روی آنها پرواز کردم و منم برای لند پائین رفتم.

در محل لند یکی از بجنوردیهایی که در تهران پرواز میکنند به نام آقای شمشیرگران رو موفق شدیم زیارت کنیم که برای تعطیلات به شهرشون اومده بودند.امیدوارم در آینده شاهد پرواز ایشون در بجنورد هم باشیم

در کل با تمام تکون هایی که هوای امروز داشت پرواز های امن و بی خطر و پر نکته ای انجام شد

با آرزوی روزهای بهتر و پرواز های بهتر

نوشته شده در تاریخ جمعه 10 مهر 1388    | توسط: نیما نجاتی    | طبقه بندی: پاراگلایدر،     |
نظرات()