پس از هماهنگی به عمل آمده توسط اکثر بچه های پروازی,امروز صبح به سمت کوههای سالوک واق در جنوب غربی بجنورد حرکت کردیم شرکت کنندگان امروز اقایان :رمضان و علی عزیزی,قرایی,حسن زاده,محمدنیا و خودم بودیم.متاسفانه دوستانی همچون ناصر خان شمشیریان , آقای موفق و موسی زاده به دلیل مشغله کاری موفق به آمدن نشده بودند. البته دوستانی جدید نیز به گروه در حال اضافه شدن هستند , آقایان شاددل و دانشمند که به تازگی وارد این ورزش شده اند.

با اتفاق برای پرواز بالا رفتیم ولی ظواهر امر نشان از پشت بودن باد میداد که باعث گردید همگی برای تمرین ریورز به سمت قسمتی که دارای چمن طبیعی بوده و بین دره قرار گرفته حرکت کنیم و نزدیک 1 ساعتی در آن محل بالکشی و ریورز تمرین کردیم.

حدود ساعت 10:30 به سمت محل تیک آف حرکت کرده و با باد نسبتا مناسبی مواجه شدیم.اولین نفر من بودم که آماده رفتن شدم, پس از تیک آف به دلیل اینکه اولین بار بود که در این سایت پرواز میکردم مستقیم به سمت محل لند که حدود 3کیلومتر فاصله دارد رفتم ولی در طول پرواز فقط سینک بود وبس.پس از من بقیه دوستان هم تیک اف کرده و به سمت لند آمدند.فقط آقای رمضان عزیزی به دلیل اینکه قبلا نیز در این سایت پرواز کرده بود مدتی روی دیواره پرواز کرد و سپس برای لند پائین آمد.

اکثر بچه ها برای انجام یک پرواز دیگر سریعا بالا رفته ولی من به دلیل اینکه کاری پیش آمده بود به سمت بجنورد برگشتم.

نوشته شده در تاریخ جمعه 1 آبان 1388    | توسط: نیما نجاتی    | طبقه بندی: پاراگلایدر،     |
نظرات()